Rozvrh lekcí a ceník

 

Skupinové lekce pořádám v:

YMCA – sportcentrum YMCA, Na poříčí 12, Praha 1, www.scymca.cz

I´M FIT – sportovní klub I´M FIT Galerie Fénix, Freyova 945/35, Praha 9 – Vysočany, www.im-fit.cz

Termíny jednotlivých lekcí:

  Hodina sportcentrum
druh cvičení
Hodina sportcentrum
druh cvičení
Hodina sportcentrum
druh cvičení
Pondělí   11.30 - 12.30
YMCA
SM systém
12.30 – 13.30
YMCA
Pilates
 
Úterý 7.00 – 8.00
YMCA
SM systém
  19.00 -20.00
I´M FIT
Pilates
Středa      
Čtvrtek      
Pátek 7.00 – 8.00
YMCA
SM systém
   
Sobota      
Neděle      

* Ceny skupinových lekcí v jednotlivých sportcentrech naleznete na webových stránkách příslušného centra.

Individuální lekce Pilates, SM systém , Flexi-bary

Individuální lekce doporučuji těm, kteří s daným cvičením začínají nebo mají nějaké zdravotní problémy. Individuální přístup zaručí bezpečnější a účinnější provedení jednotlivých cviků. Na základě mých zkušeností Vám mohu vypracovat zajímavý cvičební program na míru s kombinací všech jmenovaných druhů cvičení. Po několika individuálních hodinách se budete moci zařadit do skupinových lekcí. Individuální cvičení je také vhodné pro ty, kteří jsou v časové tísni a nevyhovuje jim návštěva pravidelných skupinových lekcí.

Skupinové lekce Pilates na objednávku ve firmách, podnicích, společnostech a v bankách.

Nabízím vedení lekcí Pilates přímo na pracovištích. Lekce Pilates jsou nenáročné na velikost prostoru a jeho vybavení. Stačí nalézt vhodný prostor, který se na lekci bez velkých komplikací upraví – vhodné jsou zasedací místnosti s přemístitelnými stoly a židlemi, podložky a overbally si zaměstnanci mohou pořídit sami. Lekce doporučuji zavést v brzkých ranních hodinách, protože cvičení Pilates je výborný startér do nového pracovního dne, ale samozřejmě se mohu přizpůsobit podmínkám a požadavkům objednatele.

Je jistě velmi příjemným bonusem pro zaměstnance, když zaměstnavatel umožní svým zaměstnancům výše uvedené zdravotně velmi prospěšné cvičení přímo v prostorách společnosti, firmy, podniku. Je pak na volbě zaměstnavatele, zda objednané lekce bude zaměstnancům hradit nebo poskytne pouze prostor pro cvičení a zaměstnanci si budou cvičení hradit sami.

Individuální nebo skupinové lekce prosím objednávejte telefonicky

  
© 2012 Iva Hyťhová